sobota 25. července 2020

Letní boho tvoření


Jak se máte? Jak prožíváte to letošní léto neléto? Taky je u vás tak proměnlivé počasí? Já věřím, že srpen bude snad trošku lepší, co se počasí týká.
Nějaká větší dovolená nás letos nečeká. Delší dobu strávíme jen u našich na jihu (týden už máme za sebou) a pak asi přespíme na pár výletech dál od našeho domu.

Chceme se určitě jet podívat na Lipno na výstavu Giganti, kde jsou vystavováni pravěká zvířata v reálné velikosti a plánuju, že tam asi jeden dva dny přespíme (jestli bude kde a nebude všude plno).

A taky musím trochu tvořit. Možná jste viděli na sociálních sítích, že jsme koncem června na Střeleckém ostrově měly boho focení. Ještě o něm asi napíšu během prázdnin více.  A právě pro toto focení jsem tvořila macramé boho čelenky. Byť to byla taková trochu hurá akce, čelenky se mi nakonec velmi zalíbily.
Až tak, že jsem vám je nabídla v eshopu. TADY. Když si do nich doma připevníte peříčka, vypadají ještě líp, co říkáte?

A protože výroba jednoduché čelenky není až taková věda, připravila jsem postup na výrobu té nejjednodušší i pro vás. Je to čelenka vytvořená z jednoho druhu uzlu. Čestný :)
Návod na výrobu si můžete stáhnout TADY, stejně jako další tahák na 5 základních uzlů. Celé to funguje tak, že zadáte svou emailovou adresu, na ní vám přijde email s potvrzením toho, že jste to opravdu vy, kdo žádá o návod (nutné kvůli GDPR) a pak už vám dorazí samotný email s odkazem na stažení pdf souboru s návodem.

Na eshopu jsem totiž vytvořila sekci ZDARMA PRO VÁS, kam budu čas od času (hlavně jak můj čas dovolí) dávat jednoduché návody, triky, tipy... O tom vždy budu informovat na sociálních sítích, takže mě sledujte buď na FB nebo na IG
Děkuju a přeju všem fajn zbytek prázdnin.
 
1 komentář: