sobota 27. srpna 2011

Čísla/ NumbersČísla – provází nás celým životem. Ať už to je naše datum narození, kterým všechno začíná, přes naše životní číslo (jsem trošku „úchyl“ do astrologie, numerologie atd.), telefonní číslo, číslo podprsenky :), číslo OP, číslo bot, číslo bank. účtu aj.  
Já tu dnes budu psát o čísle domu. Máme takové barevné, keramické. Vždycky se mi líbila tato čísla v Itálii nebo ve Španělsku na těch jejich úžasných baráčcích, a tak jsme si taky jedno pořídíli, a to právě v Itálii. Je ovšem takové malé, a tak jsem si nechala dovézt ještě další od „tchyně“ ze Španělska. A vzhledem k tomu, že ona je do těchto čísel také zblázněná (přece jen žila několik desítek let ve Španělsku, tak ví, kde nakupovat za dobré ceny), koupila mi hned 2 varianty čísel. Tak které se Vám líbí nejvíc ? Mně teda to první :) Hezký den. PetraNumbers - guide us through whole life. Whether it's our birthday, which all starts, life number (I'm very interested in astrology, numerology, etc.), telephone number,bras number:), identity card number, shoe size, bank account number, etc.  
Today I'll write about the house number. We have a colorful ceramic one. I always liked those numbers in Italy or in Spain on their most amazing buildings, and so we bought one too in Italy. However, it is quite small on our house, so I asked "mother in law" to bring me other from Spain. And given that she likes these house numbers too (she had been living in Spain many years, so she knows where to buy them for a good price), she bought me 2 versions of numbers. So which do you like most?  My favorite is the first one. Have a nice day. Petra  

2 komentáře: