čtvrtek 10. prosince 2015

Vánoční okno # 2


Naší ložnici moc vánočně nevyzdobuji. Už takhle je v ní toho víc než dost. Stohy plen, dvě postýlky, krabice s vánočními dárky a mnoho dalšího. Komodu většinou zdobí hromádky dětských knížek, které pravidelně čteme před spaním, sem tam pohozené hračky, které tam během dne přistanou a nebo dudlíky ...... však to znáte:)
A tak jsem jen na okno postavila tři vánoční postavičky. Jsou to "obyčejné" sádrové odlitky, ale mně se tenkrát strašně líbily. A tak jsem je letos zase vytáhla.Náletový stromek nechybí ani zde. Jen je tam jen tak, ve váze s vodou. A vedle něj starý květináč s kamínky od moře, na které jsem jen přihodila dvě červená jablíčka a větvičku.


to špinavý okno dělejte, že nevidíte, dneska už je umytý (bydlíme u silnice, no...)Svícny jsem jen omotala větvičkou chvojí.


No a venkovní okno jsem, kromě vánočních truhlíků, vyzdobila ještě touhle bábovkou, do které jsem dala mech, ozdobila červenými kuličkami (teď nevím přesně, co to je), šiškou a dřevěným pididomečkem.
Nezapomeňte, že dnes je poslední den, kdy můžete soutěžit o poukázku na 3000 Kč do designového obchodu KARE. Zítra vyhlásím na facebooku vítěze. Soutěž ZDE.

14 komentářů:

 1. Uááá... Tak ta bábovka je naprosto úžasná!
  Možná budu taky opisovat a udělám si něco podobného :-)
  Jarka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diky, Jarko :-) Ja ji taky nekde na blogu obsvihla :-)

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. My máme za oknem darovaný vánoční kaktus, hyacint a vánoční skleničku se stříbrnými kamínky :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To musi byt taky pekne. Kaktus vánoční? Hyacint bych taky rada, ale mam na nej hroznou alergii, tak ten asi nikdy u nas nebude.

   Smazat
 4. Tie postavičky sú milé, také ako od babičky, ten korčuliar ...... (možno starožitnosť). Po stromčeku s korienkom v zavarovacej flaške už rozmýšľam dlhšie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Postavicky jsou fakt obycejne, ale vypadají jako starozitnost, to je fakt.

   Smazat
 5. Peti, moc hezká výzdoba, na okně i venku, krásné adventní dny,
  Marcela

  OdpovědětSmazat
 6. Moc hezké :-) Tu přeplněnost ložnice chápu, taky se z toho nemůžu vymotat. A okna umytá stále nemám a myslím, že to tak pro letošek už i zůstane :-D A co jako :-D

  OdpovědětSmazat
 7. Ty to umíš vždycky všechno tak krásně naaranžovat!

  OdpovědětSmazat