pátek 7. října 2011

Tip na víkend ….."Jarmark OnaDnes" /Tips for weekend….."Jarmark OnaDnes"

Zítra  8. října od 9 do 14 hodin se na Smíchově opět koná Jarmark pořádaný redakcí OnaDnes.  
Celé to vypukne na prostranství před hlavním vchodem do budovy Anděl Media Centrum, ulice Karla Engliše 519/11, Praha 5
A o co jde?  
Je to takový blešák, kde můžete prodat své oblečení, boty, doplňky, hračky apod. a zároveň si tam něco hezkého koupit. Hodnotu zboží si každý prodávající stanovuje sám, ale pozor  - doporučeny jsou ceny lidové. Nejde totiž o byznys, ale spíš o zábavu :) Údajně tam budou i pečené dobroty od redaktorek OnaDnes.cz. 
Hrát bude hudba Radia Express  a Jarmarku se má zúčastnit i herečka Tereza Brodská ! (Minule tam byla Tereza Maxová osobně - mimochodem - kousky z jejího šatníku se tam pokaždé prodávají.)
Vždycky tam je nějaká hvězda věnující se charitě a tuto akci podporuje a zároveň tam i ona sama prodává svoje kousky. 
Každý, kdo na Jarmarku něco koupí, dostane od hostesek nákupní tašku s logem OnaDnes.cz. A pokud neprodáte všechno, co jste si přinesly, můžete oblečení nebo boty věnovat na charitu. 
Jarmark jsem zatím vždy propásla, o to víc se na něj ale těším teď. Dám Vám vědět, zda to stálo za to :) Tady je malá ochutnávka z minulých Jarmarků:  all photos from www.idnes.cz

1 komentář:

  1. Ahoj, děkuju za návštěvu na mém blogu, jsem ráda, že se líbí. Při pondělku to potěší:-)K tobě nakukuju poprvé a líbí, líbí se mi tu. Hezký den! Pavlína

    OdpovědětSmazat