pondělí 14. listopadu 2016

Pod stromeček #2: Autíčkový jídelní set


Bruňa už docela dlouhou dobu jí sám. Jako starší brácha. Ještě živě si pamatuju, jak jsem Bobíka radši krmila, než bych ho nechala jíst samotného a měla půl kuchyně od omáčky. To s Bruníkem to je úplně jinak. U něj jsem byla přímo nadšená, když si vzal lžičku sám do ruky a odmítal se nechat krmit. Raději by nejedl, než by si vzal ode mě. Teď už kluky můžu nechat sedět samotné u stolu a i si na chvíli odběhnout. Většinou jim ale stejně musím dělat společnost.
Bruňa sice ještě většinou jí, pro mě nejbezpečněji, z plastových misek a talířků, ale k Vánocům už dostane svůj porcelánový jídelní set. S autíčky. Ty on totiž rád. Koukat by na ně z okna vydržel klidně celý den. 
Tenhle dárek se mu bude určitě líbit, i když by nejraději jedl velkým příborem, a to hlavně tím nožem, ten je totiž nejzajímavější. Žádnej malej dětskej, ale pořádnej, dospěláckej.... 
Boban dostal ten svůj minulý rok. S krtečkem.  Obrázkové sety vždy pomůžou s dojídáním. Zvlášť, když je uprostřed obrázek, který uvidí jen, když to sní že áno. 


Tenhle můžete sehnat tady a tady k němu i krásný autíčkový příbor do sady. A nebo holčičí s vílami zde.Tento příspěvek je sponzorovaný a vyjadřuje pouze moji osobní zkušenost a názor na danou věc/ produkt/ službu.

9 komentářů:

 1. No, myslím, že tohle udělá velkou radost :-) Hezký dárek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím. Hlavně, aby mu ale dlouho vydržel. Bruňa totiž nemá s věcmi slitovávní:))

   Smazat
 2. Vieš, že som tých robotníkov s náradím a mechanizmami, kupovala, dnes už 27 ročnému synovi? Volali sa vtedy Igráčkovia.
  Určite by syn prijal aj tie tanieriky:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Igráčky jsem jako malá taky měla. Byli skvělí:) Tohle jsou figurky z lega, ale vypadají podobně.

   Smazat
 3. Aj ja som kúpila vnúčikovi pod stromček súpravu tanierikov, ale s krtkom. Zatiaľ je vo veku keď ho viac zaujímajú zvieratká ako autíčka. Tak takúto krásnu súpravu možno na budúci rok. Určite sa synček poteší.

  OdpovědětSmazat
 4. U nás má s krtkem starší syn. Ale mají ho rádi oba. Takhle se aspoň nebudou hádat😊

  OdpovědětSmazat
 5. Nice article and thanks for sharing your knowledge. I really appropriate your views.

  Kidology India

  OdpovědětSmazat
 6. ten je ♥ já jsem te%d objednala s pandou ;-)

  OdpovědětSmazat